Розпочато капітальний ремонт районного будинку культури

Як вже звернули увагу жителі та гості міста на початку травня розпочались масштабні ремонтні роботи приміщення районного будинку культури. В цьому році зовнішній вигляд будівлі зазнає істотних та приємних змін. Зовнішній вигляд РБК вже певний час вимагав якогось покращення та осучаснення. Наприкінці минулого року керівництвом райдержадміністрації було прийняте рішення про проведення ремонтних робіт будинку культури, що включає в себе капітальний ремонт покрівлі даху, головного фасаду та системи опалення. Після підготовки необхідних документів, виготовлення проектно-кошторисної документації був проведений тендер і вже на початку травня підрядна організація ТОВ «БУД-КОНТРОЛЬ» розпочали роботи з демонтажу старої плитки на головному фасаді приміщення. Загальна сума коштів, що будуть освоєнні на ремонт складає 2 млн 399 тис грн. фінансування відбувається за рахунок районного бюджету.

Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко 13 травня оглянув хід ремонтних робіт та поспілкувався з представником підрядної організації, обговоривши ряд технічних моментів та строки проведення робіт. Зараз відбуваються роботи з підготовки до облаштування головного фасаду, паралельно будуть проводитись роботи з ремонту покрівлі та системи опалення, вже літом приміщення істотно змінить свій вигляд.

Олександр Сенченко оглядаючи об’єкт відзначив, що вже зараз заплановано провести і внутрішній ремонт приміщення РБК в наступному році, і вже після цього районний будинок культури матиме вигляд одного з кращих закладів культури навіть на рівні області.

В. БАРАНОВСЬКА

Директор районного будинку культури