Відбулась нарада з питань підготовки та організації ЗНО

13 травня під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Сенченка була проведена нарада з питання підготовки та організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах проведення тестування розташованих в двох міських закладах освіти, а також розглянуто питання організації перевезення учнів району до пунктів тестування, що в               м. Кропивницький.

З питань порядку денного доповів начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Єпанча. 23 травня в приміщеннях НВО «Новомиргородська ЗОШ №2-ДНЗ» та «Новомиргородська ЗОШ №3-ДНЗ» відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови. В тестуваннях приймуть участь абітурієнти не лише нашого району, а й сусіднього Маловисківського. Загалом цього дня в названих школах складатимуть тести 545 абітурієнтів. На нараді з керівництвом поліції та Центру первинної медико-санітарної допомоги обговорили питання безпеки, громадського порядку та медичного супроводу, що необхідно буде забезпечити в день проведення тестування. Крім цього згідно графіку проведення ЗНО необхідно буде забезпечити перевезення учнів до пунктів тестування в м. Кропивницький в період з 21 травня по 13 червня. З цього приводу на нараді обговорили організацію цих поїздок, які теж відбудуть під супроводом поліції та медиків. Питання організації зовнішнього незалежного оцінювання перебуває на особливому контролі в керівництва райдержадміністрації – основні моменти на які звернув увагу Олександр Сенченко це забезпечення безпеки запланованих заходів та належна підготовка пунктів тестування. В ході наради були визначенні завдання для окремих керівників та установ. Підсумовуючи обговорені питання Олександр Сенченко відзначив, що головним показником зовнішнього незалежного оцінювання є результат наших учнів. Минулого року учні району були третіми в області за результатами тестів, тому і в цьому році бажаємо їм успішно пройти ЗНО та тримати підняту планку.

Н. ВИГУЛЯР

Відділ освіти молоді та спорту РДА