Про проведення засідання робочої групи

11 травня 2019 року під головуванням першого заступника голови Новомиргородської районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у Новомиргородському районі. На засіданні розглядалося питання про підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам суб’єктів господарювання району, середня заробітна плата найманих працівників яких значно нижча середньої заробітної плати за видами економічної діяльності у регіоні, та виконання протокольних доручень даних за результатами попередніх засідань робочої групи.

На засіданні були присутні керівники суб’єктів господарювання району,  у яких в грудні 2018 року середня заробітна плата найманих працівників була нижче середньої заробітної плати у відповідній галузі у регіоні.

Під час обговорення питання, яке розглядалося на засіданні робочої групи перший заступник голови райдержадміністрації Чорномор Л.А. наголосила на необхідності виконання доручень голови облдержадміністрації від 17 січня 2019 року №01-26/4/0.1 та від 18 квітня 2019 року №01-26/56/0.1 стосовно підвищення рівня середньомісячної заробітної плати найманим працівникам в районі до 8,5 тис. грн. протягом 2019 року. Запропонувала, запрошеним на засідання робочої групи роботодавцям, враховуючи фінансові можливості, підвищити заробітну плату найманим працівникам для покращення їх добробуту, не допускати порушень в нарахуванні заробітної плати.

Протокольним дорученням робочої групи вирішено доручити начальнику Новомиргородського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області Абрамовій Н.П. та начальнику Новомиргородської інспекції Новоукраїнського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Чорній С. В. продовжити роботу, в межах повноважень, щодо дотримання керівниками суб’єктів господарювання району законодавства про працю, в тому при нарахуванні заробітної плати найманим працівникам.

Присутнім керівникам суб’єктів господарювання району рекомендовано розглянути можливість підвищення рівня оплати праці найманим працівникам, при формуванні штатного розпису дотримуватись міжкваліфікаційних (посадових) співвідношень розмірів тарифних ставок (посадових окладів) згідно чинного законодавства України та у відповідності до Генеральної угоди.

Головний спеціаліст відділу з питань праці
та соціально – трудових відносин управління
соціального захисту населення
В.Кужелева