Олександр Сенченко прозвітував перед депутатами районної ради

29 травня відбулось чергове засідання сесії районної ради. Одним з питань порядку денного був звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районній державній адміністрації районною радою повноважень у 2018 році. З цього питання перед депутатами довів голова райдержадміністрації Олександр Сенченко. Олександр Олегович прозвітував про роботу районної державної адміністрації з виконання делегованих повноважень в галузях соціально-економічного рорзвику, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, будівництва, залучення інвестицій тощо. Після виступу очільник району дав відповіді на питання, що цікавили депутатів. Після обговорення по даному звіту було прийняте відповідне рішення.

ЗВІТ голови Новомиргородської районної державної адміністрації про здійснення у 2018 році делегованих районній державній адміністрації районною радою повноважень