Засідання координаційної ради

30 травня 2019 року о 10-й годині відбулося засідання засідання координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, при районній державній адміністрації за головуванням першого заступника голови Новомиргородської районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни та за участю директора Новомиргородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації; начальника районного територіального медичного об’єднання «Новомиргородське»; начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини районної державної адміністрації; керівництва відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та провідного інспектора районного сектору філії Державної установи «Центр пробації».

На засіданні розглядалися наступні питання:

1. Про проведену роботу щодо виявлення ВІЛ-інфекції та профілактики вживання наркотиків серед дітей та молоді. Розгляд можливості створення сайту замісної підтримуючої терапії для лікування і соціальної реабілітації наркозалежних осіб.
  2. Про діяльність та заходи служби у справах дітей райдержадміністрації, спрямовані на профілактику наркоманії серед дітей та молоді.
  3. Про роботу відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації щодо організації тематичних заходів по протидії поширенню наркоманії та злочинності протягом першого півріччя 2019 року з учнями та молоддю.

Разом проти залежності. Саме такий принцип закладено у діяльність Координаційної ради. Лише об’єднавши зусилля різних структурних управлінь та підрозділів Новомиргородської райдержадміністрації та правоохоронних органів ми зможемо боротися з таким явищем, як норкозалежність, – наголосила перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор.

За результатами роботи Координаційної ради було надано протокольні доручення.

Секретар комісії, психолог

Новомиргородського
районного центру соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді