Відзначення Міжнародного дня захисту дітей!

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають  чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

Міжнародний день захисту дітей  – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Життя дітей у наш час не у всіх країнах однакове. Громадянські війни та збройні конфлікти і надалі змушують страждати дітей багатьох країн.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами країни.

У Новомиргородському районі також не забули про майбутнє покоління та провели 01 червня 2019 року на центральній площі міста Свято для дітей, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

Було проведено низку заходів, а саме: фестиваль хореографічного мистецтва “Ми діти твої, Україно!”; інформаційна акція “Щасливе дитинство – безпечне дитинство”; виставка-продаж виробів вихованців гуртків Новомиргородського ЦДЮТ; виставка виробів вихованців гуртків Новомиргородського ЦДЮТ “Світ дитинства”; майстер-клас з аквагриму “Дитячі мрії”; розважальна програма для дітей “Щасливий світ дитинства”; арт майдан на Соборній “Бібліо – простір, щоб сонцю і квітам всміхалися діти”; виставка-усмішка “Літо без нудьги”; ігровий калейдоскоп “Яскрава, весела, щаслива й завзята дитинства країна”; флеш – моб “Ми читаємо, а ти?”;  виставка – книго грай “У центрі Всесвіту – дитинства”; концерт “Подорож до країни дитинства”; день відкритих дверей (безкоштовне відвідування музею до Міжнародного дня захисту дітей).

У Комунальному закладі “Новомиргородська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради” проведено: виготовлення святкової тематичної листівки “Щасливе дитинство”; конкурс малюнків “Мої мрії”; конкурсно-розважальна програма “Ми- діти України!” Бесіда “Я хочу жити в сім’ї”; квест “Права дітей”; святковий обід.

Прийомна родина що виховуює троє дітей, позбавлених батьківського піклування, 01 червня взяли участь у святковому концерті у Кіровоградській обласній філармонії з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

За сприянням служби у справах дітей Новомиргородської районної державної адміністрації та Новомиргородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в День захисту дітей відбулася благодійна акція “Здоров’я майбутнього” яка організована байкерським клубом МСС                       “Діти Сварога”. Мотоколона пройшла під супроводом автомобіля та працівників Новомиргородського відділення поліції.

Акція пройшла успішно, до збору благодійних коштів на лікування дитини-сироти приєдналися байкера МСС “Діти Сварога”, мотоциклісти, підприємці та не байдужі громадяни. Зібрана сума коштів передана байкерським клубом МСС “Діти Сварога” в родину піклувальника                   дитини – сироти.

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, діти учасників антитерористичної операції та діти, що переселились із зони антитерористичної операції, взяли участь у святкових заходах до Дня захисту дітей та залучені до організованого відпочинку у пришкільних таборах.

Завершилося дійство дитячою дискотекою.

Головний спеціаліст
служби у справах дітей