В пам’ять про земляків

14 червня відбулась фінальна гра футбольного турніру на честь загиблих в зоні проведення АТО військовослужбовців, наших земляків Євгена Присяжного, Максима Чередника, Андрія Гурічева. Турнір проводиться вже третій рік поспіль за ініціативи та організації районної організації учасників АТО, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за сприяння районної державної адміністрації та районної ради. Під час урочистої частини до спортсменів, вболівальників та всіх присутніх звернулись перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор, депутат районної ради Володимир Вакуленко, голова районної організації учасників АТО Василь Сойченко. Виступаючі закликали кожного з нас берегти пам’ять про наших загиблих земляків, а учасникам змагань побажали успіху і спортивного запалу.

Після цього відбулась фінальна гра турніру між командами Златопільської гімназії та НВО «Новомиргородська ЗОШ №2 – ДНЗ» в якій в запеклій грі перемогу з рахунком 3:2 здобули гімназисти. По завершенню гри відбулась церемонія нагородження учасників змагань, яку провели батьки загиблих героїв. Також після нагородження спортсменів перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор, голова районної ради Сергій Совенко та військовий комісар Євген Ляшенко вручили державні відзнаки учасникам АТО, жителям нашого району.

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=11929