Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

13 червня 2019 року під головуванням першого заступника голови Новомиргородської райдержадміністрації ЧОРНОМОР Л.А. проведено чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань щодо обладнання автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення об’єктів підвищеної небезпеки району; забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району у весняно-літній період 2019 року, та стан екологічної безпеки в районі.

Інспектор Новомиргородського РВ УДСНС України у Кіровоградській області І.Потапов поінформував присутніх про наявні об’єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення. За результатами обговорення питання з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, та оповіщення людей у разі їх виникнення директору ТОВ «Лік Таун» надано доручення вжити дієвих заходів щодо впровадження системи раннього виявлення на підпорядкованому об’єкті.

Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району у весняно-літній період 2019 року доповідала завідувач відокремленого структурного підрозділу Маловисківського міжрайонного відділу державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» К.Носова. За результатами розгляду питання міському, селищному та сільським головам було надано ряд рекомендацій щодо дотримання вимог Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, зокрема забезпечити проведення лабораторного дослідження води поверхневих водойм у місцях масового відпочинку людей у літній період.

Розглянуто також заходи щодо забезпечення та протидії масовим пожежам сільгоспугідь і збереження зернових культур у весняно-літній період. Погоджено План дій структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій району щодо попередження пожеж в весняно-літній період 2019 року.

Окрім того, присутні обговорили питання щодо утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання Новомиргородського району, виконання протирадонових заходів у закладах освіти району під час підготовки до навчального 2019/2020 року, зменшення негативних наслідків від пожеж у природних екосистемах на території району у 2019 році. За результатами обговорення було надано відповідні доручення.

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=11947