З робочою поїздкою до Новомиргородського району

19 червня з робочою поїздкою в Новомиргородському районі перебував виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко. Сергій Петрович відвідав лікарські амбулаторії в селищі Капітанівка та селі Панчево та проінспектував хід проведення дорожніх робіт в місті Новомиргород, супроводжував Сергія Коваленка голова райдержадміністрації Олександр Сенченко.

Перший об’єктом що відвідали керівники було місце проведення дорожніх робіт по вул. Соборності в районному центрі. Роботи проводяться за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму 9 млн. грн. Сергій Коваленко поспілкувався з представником підрядної організації, що виконує ремонт дороги – укладання асфальту заплановано завершити вже найближчими днями, а на початку липня всі роботи будуть виконані.

В Капітанівці Сергій Коваленко оглянув нинішнє приміщення лікарської амбулаторії. Як відомо в цьому році в селищі заплановано будівництво сучасної амбулаторії, з необхідним медичним обладнанням, наявністю автомобіля та житла для лікаря. Зараз стан приміщення амбулаторії не відповідає сучасним вимогам і нормам, а враховуючи кількість жителів населеного пункту та сусідніх сіл будівництво нової амбулаторії є найрезультативнішим кроком для забезпечення значної частини населення району медичними послугами. Разом з секретарем селищної ради Тетяною Вовк керівники оглянули ділянку в центрі селище, де заплановано будівництво амбулаторії та обговорили деякі   технічні моменти.

Також Сергій Коваленко відвідав вже діючу та приймаючу пацієнтів Панчівську амбулаторію. Тут керівники поспілкувались з персоналом закладу про можливості у наданні медичних послуг для хворих та про роботу медичного закладу в цілому.

Підсумовуючи результати робочої поїздки до району Сергій Коваленко відмітив, що об’єкти, як сьогодні оглянули завершені, незавершені та ті що планується всі реалізуються за рахунок коштів державного бюджету, тому влада на місцях має ефективної використати на благо жителів району.

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=11958