Про роботу комісії з надання щорічної одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 03 квітня 2019 року №84-р було проведено комісію з надання щорічної матеріальної допомоги сім’ям загиблих, пораненим учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та учасникам-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, або ж членам їх сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни. На засіданні комісії було розглянуто 16 заяв учасників антитерористичної операції щодо надання їм та членам їх сімей матеріальної допомоги. Прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на загальну суму 41 тис. гривень, з коштів районного бюджету.

Головний спеціаліст                                                                                   А.М.Бондаренко

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=11968