Шановні мешканці району!

З настанням літа спостерігається підвищення температурних показників і незначна кількість опадів, починається пожежонебезпечний сезон.
Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають у результаті людської недбалості та неуважності.
Закликаємо вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах.
Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.
Також забороняється підпалювати сміття за допомогою бензину чи інших легкозаймистих речовин.
Під час відпочинку на природі багаття потрібно розводити тільки в дозволених та спеціально обладнаних місцях і в жодному разі не залишати його без нагляду!
Слідкуйте за розвагами дітей, роз’яснюйте їм небезпеку пожеж, ховайте від них сірники та запальнички.
Перебуваючи в лісових масивах, паркових зонах не кидайте не погашені сірники, недопалки та ні в якому разі не розпалюйте вогнища!
Пожежі в екосистемах можуть мати негативні наслідки не лише для навколишнього середовища, але й для людей: вогонь може перекинутися на будівлі, знищити лінії електропередач, газопроводів, лісові насадження.
Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Шановні громадяни! Пам’ятайте!
Дотримання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути лиха від вогняної стихії.
Бережіть себе та природу!!!

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=12008