Засідання комісії з питань захисту прав дитини

02 липня 2019 року  проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини за головуванням голови Новомиргородської районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича.
Засідання відбулось за участю першого заступника голови райдержадміністрації, працівників служби у справах дітей районної державної адміністрації, начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, директора Новомиргородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальника сектору філії Державної установи “Центр пробації”.
На порядок денний були винесені наступні питання: про завершення/продовження соціального супроводу сім’ї; про взяття під соціальний супровід трьох сім’ей; про можливість продовження терміну перебування малолітнього у КНП “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу”; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Зняття родини із соціального супроводу піднімалась на комісії не в перше. Та з урахуванням найкращих інтересів дітей і вивчивши питання всебічно прийнято рішення про зняття родини із соціального супроводу. Олександр Сенченко слушно зауважив, що лише кропіткою та індивідуально підібраною роботою зацікавлених служб можна спрямувати родину до подолання складнощів у житті родини.
Питання взяття під соціальний супровід трьох сімей жваво обговорювались членами комісії, так як дані родини “знайомі” всім присутнім.
Розлучення дитини із батьками завжди є “болісним” як для самої дитини так і для членів комісії. Олександр Сенченко вніс пропозицію продовжити термін перебування малолітнього у комунальному некомерційному підприємстві “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу” терміном на шість місяців та зауважив, що за цей час батьки зобов’язані створити умови для повернення дитини до біологічних батьків.
Рішення по кожному питанню підтримано членами комісії одноголосно.
Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, обговорені присутніми членами Комісії. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.
Секретар комісії,
головний спеціаліст