Інформаційне повідомлення

Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях про проведення продажу на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації – окремого майна – комплексу будівель, розташованого за адресою: Кіровоградська обл., Новомиргородський район,
м. Новомиргород, вул. Соборності (Леніна), 302, що перебуває на балансі Головного управління статистики у Кіровоградській області (код ЄДРПОУ 02360926)

 

1) Інформація про об’єкт приватизації.

Назва об’єкта: об’єкт малої приватизації – окреме майно – комплекс будівель.

Адреса об’єкта: Кіровоградська обл., Новомиргородський район, м. Новомиргород, вул. Соборності (Леніна), 302.

Балансоутримувач: Головне управління статистики у Кіровоградській області, код за ЄДРПОУ 02360926, адреса: м.Кропивницький, вул. Соборна, 7А.

Відомості про об’єкт: до складу об`єкта входять: окремо розташована одноповерхова адміністративна будівля (літ. «А»), яка складається з п`ятнадцяти нежитлових приміщень (згідно з планом будівлі) загальною площею 251,4 кв.м., фундаменти – стрічкові кам`яні, стіни глинобитні, облицьовані цеглою, перекриття – дерев`яні балки, покрівля із азбоцементних листів, підлога дерев`яна, двері і вікна дерев`яні. Електропостачання відрізане, опалення та каналізація відсутні, рік побудови – до 1984, фізичний стан – незадовільний; гараж (літ. «Б») – окремо розташована одноповерхова будівля, яка складається з трьох боксів загальною внутрішньою площею 83,42 кв.м., фундаменти – стрічкові кам`яні, стіни цегляні, перекриття – дерев`яні балки, покрівля із азбоцементних листів, підлога бетонна, двері і ворота дерев`яні, електропостачання відрізане, рік побудови – до 1984, фізичний стан – задовільний.

Відомості про земельну ділянку: об’єкт розташований на земельній ділянці, площею 1311,30 кв.м., наданій у постійне користування Головному управлінню статистики у Кіровоградській області на підставі Державного акта на право постійного користування земельною ділянкою серія ЯЯ №161072 від 15 жовтня 2008 року. Цільове призначення земельної ділянки – для обслуговування приміщень.

 

2) Інформація про аукціон.

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата та час проведення аукціону: 26 липня 2019 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

 

3) Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.

Приватизація об’єкта малої приватизації – окремого майна – комплексу будівель, розташованого за адресою: Кіровоградська обл., Новомиргородський район,
м. Новомиргород, вул. Соборності (Леніна), 302, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432 (із змінами).

Покупець об’єкта малої приватизації – окремого майна – комплексу будівель, розташованого за адресою: Кіровоградська обл., Новомиргородський район,
м. Новомиргород, вул. Соборності (Леніна), 302, має відповідати вимогам, передбаченим у статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

 

Стартова ціна об’єкта для:

         аукціону з умовами – 474 894,00 грн;

         аукціону із зниженням стартової ціни – 237 447,00 грн;

         аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 237 447,00 грн.

         На остаточну ціну продажу об’єкта приватизації нараховується податок на додану вартість у розмірі 20 відсотків.

 

Розмір гарантійного внеску для:

         аукціону з умовами – 47 489,40 грн;

         аукціону із зниженням стартової ціни – 23 744,70 грн;

         аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 23 744,70 грн.

Документ, що додається потенційним покупцем до заяви на участь у приватизації, повинен підтверджувати сплату ним гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Не допускається сплати гарантійного внеску шляхом внесення готівки на банківський рахунок оператора електронного майданчика через касу відділення банку.

 

Розмір реєстраційного внеску: 834,60 грн.

 

Умови продажу:

покупець зобов’язаний відшкодувати Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях витрати на проведення незалежної оцінки об’єкта у сумі 3 590,00 грн (три тисячі п`ятсот дев`яносто гривень 00 копійок) протягом 30 календарних днів з моменту укладання договору купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – окремого майна – комплексу будівель, розташованого за адресою: Кіровоградська обл., Новомиргородський район, м. Новомиргород, вул. Соборності (Леніна), 302, що перебуває на балансі Головного управління статистики у Кіровоградській області (код ЄДРПОУ 02360926).

 

4) Додаткова інформація.

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків гарантійних внесків, реєстраційних внесків потенційних покупців та проведення переможцями аукціонів розрахунків за придбані об’єкти

 

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:

 

в національній валюті для перерахування реєстраційного внеску:

Одержувач: Регіональне відділення Фонд державного майна України по

Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях

Рахунок № 37189080055549

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ

МФО 820172

Код ЄДРПОУ 42767945

Призначення платежу: (обов’язково вказати за що та за який об’єкт перераховуються кошти);

в національній валюті для перерахування гарантійного внеску:

Одержувач: Регіональне відділення Фонд державного майна України по

Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях

Рахунок № 37316080055549

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м.Київ

МФО 820172

Код ЄДРПОУ 42767945

Призначення платежу: (обов’язково вказати за що та за який об’єкт перераховуються кошти).

 

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 10.00 до 16.00 за адресою: Кіровоградська обл., Новомиргородський район, м. Новомиргород, вул. Соборності (Леніна), 302.

 

Найменування організатора аукціону – Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях, місцезнаходження: м. Дніпро, вул. Центральна, 6; адреса веб-сайту: http://www.spfu.gov.ua/ua/regions/dnipropetrovsk.html; час роботи організатора аукціону: понеділок – четверг з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 16.45; відповідальна особа – Восковщук Валентина Миколаївна, телефони для довідок 0522 332400, 0522 332579; адреса електронної пошти: kropyvnytskyi@spfu.gov.ua

 

5) Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації: наказ Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях від 14.06.2019 №12/01-44.

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі:

UA-AR-P-2019-01-03-000002-1.

 

Період між аукціоном:

         аукціон з умовами – аукціон із зниженням стартової ціни: 30 (тридцять) календарних днів;

         аукціон із зниженням стартової ціни – аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 30 (тридцять) календарних днів.

Крок аукціону для :

         аукціону з умовами – 4 748,94 грн;

         аукціон із зниженням стартової ціни – 2 374,47 грн;

         аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 2 374,47 грн.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

__________________

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=12044

Залишити відповідь