Про проведення спільного засідання робочої групи та комісії

19 липня 2019 року під головуванням першого заступника голови Новомиргородської районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни відбулося спільне засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у Новомиргородському районі.
Під час обговорення питань, які розглядалися на засіданні, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор наголосила на неприпустимості порушення чинного законодавства про працю, зокрема використання “тіньової” зайнятості, та нагадала про фінансову відповідальність порушників. Також зазначила, що всі працюючі громадяни повинні бути належним чином (легально) прийняті на роботу і за них повинні вчасно сплачувати всі передбачені чинним законодавством України податкові платежі. Від цього залежить не лише їх власний добробут, але і добробут усієї громади (району), на території якої вони проживають, тому що дохідна частина районного бюджету на 60% формується з надходжень податків з доходів фізичних осіб. А з районного бюджету здійснюється фінансування усіх соціальних заходів і програм для жителів громади.
За підсумками засідання комісії та робочої групи надано ряд доручень та прийняті рішення, спрямовані на активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників та своєчасності і повноти сплати ЄСВ. Також запрошеним керівникам суб’єктів господарювання району рекомендовано розглянути можливість підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам вище мінімального розміру встановленого законодавством шляхом її диференціації за рахунок встановлення доплат, надбавок, премій працівникам, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної з урахуванням складності, відповідальності та умов роботи .

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=12059