Місячник боротьби з американським білим метеликом, амброзією полинолистою та повитицею польовою

З 22 липня по 22 серпня в Кіровоградській області триває місячник знищення вогнищ американського білого метелика, амброзії полинолистої та повитиці польової.
Зважаючи на велику шкідливість амброзії полинолистої для здоров’я людини, боротьба з нею є одним із важливих і першочергових завдань усіх землекористувачів. Районна державна адміністрація закликає керівників підприємств та організацій усіх форм власності, всіх небайдужих до свого здоров’я і здоров’я оточуючих громадян долучитися до знищення цього злісного карантинного бур’яну.
Лише спільне проведення знищення амброзії полинолистої, повитиці польової та вогнищ розповсюдження американського білого метелика здатне зупинити темпи їх розповсюдження на території району та зберегти здоров’я людей і чистоту довкілля.
Інформацію про шкодочинність та методи боротьби із зазначеними карантинними організмами див. за посиланнями:
Американський білий метелик.
Амброзія полинолиста.
Повитиця польова.
В Державній установі “Кіровоградська обласна фітосанітарна лабораторія” працює телефонна ГАРЯЧА ЛІНІЯ (0522) 27-07-25 для прийому усних звернень громадян та надання консультацій населенню та суб’єктам господарської діяльності з питань карантину та захисту рослин.