На нараді в райдержадміністрації

12 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор провела апаратну нараду за участі окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації в ході якої розглянуто ряд важливих питань.
На початку наради Людмила Анатоліївна проаналізувала стан реалізації окремих проектів, що тривають в районі, серед яких закупівля парт для першокласників, заміна вікон в Туріянській школі, ремонт травматологічного та хірургічного відділення РТМО «Новомиргородське», ремонт в районному будинку культури. Озвучена інформація була обговорена з відповідними керівниками. Також перший заступник голови райдержадміністрації інформувала про ремонти дорожнього покриття, що тривають зараз на окремих ділянках доріг та заплановані.
Розглянуто питання щодо підготовки до опалювального сезону на соціальних об’єктах району з цього приводу буде проведена окрема нарада за участі відповідальних осіб. Також керівникам доручено організувати заходи з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.