Найдороцінніший скарб – українська пісня

Українська пісня є одним з найдорогоцінніших скарбів, який у спадок залишили наші предки. Без перебільшення можна сказати, що й наша Новомиргородщина – невичерпне джерело народних талантів, які закохані у свій рідний край, його історію і культуру.

Районний пісенний фестиваль «Співає Новомиргородщина» відбувся 09 серпня 2019 року на базі районного будинку культури, в якому взяли участь народні та аматорські фольклорні колективи, аматорські вокальні ансамблі, дуети, тріо та солісти-вокалісти з 23 клубних закладів.

Компетентним журі, яку очолював заслужений працівник культури України Михайло Барановський було складно оцінити переможців, адже на конкурсі прозвучали 46 українських народних та сучасних естрадних пісень.

В номінації «аматорський вокальний ансамбль»переможцями стали :

Перше – ансамблю «Берегиня» Пурпурівського сільського будинку культури (керівник Леся Ткаченко).

Друге – ансамблю «Жіночки» Капітанівського селищного будинку культури (керівник Олена Борисньова).

Третє – ансамблю «Калина» Прищепівського сільського клубу (керівник Іван Крамаренко).

В номінації «аматорський фольклорний колектив»:

Перше – фольклорному колективу «Шпаківчаночка» Шпаківського сільського будинку культури (керівник Володимир Баркар).

Друге – фольклорному колективу «Каніжанки» Канізького сільського будинку культури (керівник Станіслав Табунченко).

Третє фольклорному колективу «Калинонька» Камянського сільського будинку культури (керівник Наталя Мачулка).

Задушевною, милозвучною піснею зачарували присутніх в залі солісти – вокалісти з сіл Петроострова, Тишківки, Костянтинівки, Канежа, Дібрівки та Йосипівки . Всі колективи та аматори пісенного мистецтва нагороджені дипломами відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації.

Провідний методист РБК   Н. Куницька