Пам’ятаємо героїв!

29 серпня, згідно Указу Президента України, офіційно відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

В цей день ми вшановуємо тих хто жертвував життям та здоров’ям заради цілісності та незалежності нашої держави. День  29 серпня обрано не безпідставно оскільки того дня 2014 року в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

В цей день Новомиргородська районна бібліотека провела годину – спомин «Земля ридає, плачуть небеса, Героїв Україна пам’ятає», приурочену вшануванню пам’яті загиблих українських військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які віддали життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Троє наших земляків   Євген Присяжний, Андрій Гурічев, Максим Чередник загинули захищаючи нашу землю від ворогів. Тож всі присутні вшанували хвилиною мовчання захисників України, які загинули в антитерористичній операції, захищаючи нас , і які назавжди в нашій пам’яті залишаться героями.

Запрошений на захід Кондратенко Павло Павлович, член літературно – мистецького об’єднання «Вись», познайомив учасників заходу зі своїми поетичними творами на дану тематику. Як реквієм, прозвучали вірші у виконанні юних учасників заходу.   Музичний супровід проникливо увійшов у серця   присутніх.

Бібліограф ЦРБ провела огляд книжкової виставки «Герої – поруч» та познайомила запрошених з книгами, які поповнили фонд районної бібліотеки . В них висвітлено трагічні події на Сході України, розповідається про надії і втрати, про боротьбу і силу волі, про помилки , вічні пошуки істини й непереборне бажання жити і перемогти.

 

Війна – це жах…

Війна – це руйнація…

Війна – це смерть…

Офіційно її немає, та вона поруч щодня.

Але є ті, для яких Батьківщина більша за життя – герої, які не вмирають!

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=12303

Залишити відповідь