На нараді в райдержадміністрації

29 серпня 2019 року в районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни відбулась нарада по питанню підготовки господарського комплексу району до опалювального сезону 2019/2010 року.

На нараді були присутні керівники підприємств КП «НМІМ», «Котлосантехмонтаж», начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник відділу освіти райдержадміністрації, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Під час обговорення було проаналізовано підготовку до наступного опалювального сезону об’єктів соціальної сфери району, житлового фонду.

Також нараді було обговорено строки прийняття в експлуатацію котельні на альтернативних видах палива, що буде опалювати приміщення управління соціального захисту населення райдержадміністрації та школи мистецтв.