На нараді в райдержадміністрації

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації      Людмила   Чорномор  03 вересня відбулася щотижнева апаратну нарада за участі керівника апарату, окремих керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації в ході якої розглянуто ряд важливих питань.

На початку апаратної наради Людмила Анатоліївна підсумувала роботу органів влади протягом тижня.

В ході наради прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Було розглянуто питання щодо стану готовності закладів освіти району до нового навчального року та їх матеріально-технічне забезпечення

Також розглянуто питання щодо проведення рейдів по торгівлі баштанними культурами. Наступне питання порядку денного стосувалося створення у місті навчально-консультативного пункту з питань цивільного захисту. А також перший заступник голови районної державної адміністрації інформувала про стан робіт з ремонту доріг у районі (зокрема стосовно дороги с. Кам’янка)

По завершенню апаратної наради першим заступником голови районної державної адміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.