Святкування Дня працівника освіти

Традиційно в першу неділю жовтня Україна відзначає День вчителя. 05 жовтня в сесійній залі районної ради відбулися урочистості та св’ятковий концерт присвячені працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам. На урочистостях були присутні: керівництво району, директори навчальних закладів, педагогічні колективи.

З вітаннями та словами вдячності до освітян району звернулась перший заступник голови районної державної адміністрації Люмила Чорномор та голова районної ради Сергій Совенко, які від щирого серця привітали присутніх зі святом та побажали натхнення, здоров’я на довгії літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди. Продовжив вітання начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Олександр Єпанча, який подякував вчителям за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Кращих педагогічних працівників району було відзначено грамотами та подяками Новомиргородської районної державної адміністрації, Новомиргородської районної ради та Новомиргородського районного відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Гарний, святковий настрій та дружню атмосферу присутнім подарували працівники та вихованці Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості які підготували св’ятковий концерт.