На нараді в райдержадміністрації

07 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор провела апаратну нараду за участі окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації в ході якої розглянуто ряд важливих питань.

На початку наради керівники обговорили питання підготовки до опалювального сезону та доповіли про готовність підпорядкованих установ і закладів до зимового періоду. Наступним питанням порядку денного було підготовка та організація відзначення Дня захисника України, що відбудеться 10 жовтня на міському стадіоні за участю військовослужбовців 3-го полку спеціального призначення ім. Святослава Хороброго, аматорів районного будинку культури, учнів Новомиргородської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради та шкіл району.

Далі Людмила Чорномор нагадала, що в окремих населених пунктах району в тому числі і районному центрі тривають карантинні заходи у з в’язку з спалахом африканської чуми свиней, тому доручила й надалі відповідним керівникам продовжувати вживати необхідні заходи передбачені інструкціями, серед яких обстеження ринків та магазинів.

Присутні керівники установ району доповіли про стан справ в підпорядкованих їм галузях та окреслили проблеми над вирішенням яких працюють. За результати наради видано відповідне доручення, всі розглянуті питання триматимуться на контролі керівництва райдержадміністрації.