В опорному навчальному закладі замінено систему опалення

В навчально-виховному об’єднанні «Новомиргородська ЗОШ №2 –ДНЗ» завершено встановлення нової системи опалення – фактично у всьому приміщенні закладу встановлено нові батареї та переобладнано систему опалення з врахуванням сучасних технологій. Загальна вартість робіт становить 1млн 497 тис. грн., проект профінансовано коштами районного бюджету. Таким чином в навчальному закладі завершено цілий комплекс робіт з енергозбереження, адже ще в 2016 році тут було встановлено котельну на альтернативному паливі, протягом наступних років замінено вікна та двері на енергозберігаючі.

Перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександром Єпанчею перебуваючи в навчальному закладі оглянули результати вже завершених робіт та обговорили питання економії енергоресурсів при опаленні закладу, що буде досягнуте завдяки встановленню нової системи опалення. Крім того в закладі завершується ремонт одного з внутрішніх туалетів, який вже найближчим часом буде функціонувати.

Відвідавши навчальний заклад Людмила Чорномор відзначила, що в цьому році в закладі вдалося реалізувати значний проект з заміни системи опалення, проблема яка потребувала негайного вирішення закрита. Тим самим зроблено черговий крок з енергозбереження та енергозаощадження на одному з соціальних об’єктів району.

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=12560

Залишити відповідь