Відбулась нарада з питань осіннього призову громадян

08 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор провела нараду за участі військового комісара Євгенія Ляшенко щодо забезпечення проведення осіннього призову на строкову військову службу у 2019 році. Також у нараді взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Володимир Барвінок, голови та представники міської, селищної  сільських рад району відповідальні за ведення військового обліку.

Під час наради розглянули питання про забезпечення призову громадян на строкову службу та організацію ведення військового обліку військовослужбовців.

У ході наради перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор звернула особливу увагу на проведенні роз’яснювальної та агітаційної роботи серед молоді району щодо виконання конституційного обов’язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України. Наголосила на своєчасному оповіщенні призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату. Також виступив військовий комісар районного військового комісаріату Євгеній Ляшенко який зазначив, що призвані на строкову військову службу чоловіки  проходять її за місцем постійної дислокації частин та не залучаються до служби у зоні проведення операції об’єднаних сил на сході України.
За підсумками наради прийнято рішення залучити спільну робочу групу у складі працівників районного військового комісаріату, відділення поліції, райдержадміністрації та відповідальних осіб органів місцевого самоврядування до  оповіщення призовників.