Навчання з цивільного захисту

В період з 04 по 06 листопада на базі Новомиргородської районної державної адміністрації викладачем Кропивницьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Кіровоградської області Сергієм Вареником було проведено навчання з питань цивільного захисту з категорією слухачів: «Посадові особи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які виконують обов’язки секретарів комісій з питань евакуації, комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

На заняттях були присутні сільські голови та секретарі визначених сільських рад Новомиргородського району, а також секретар Новомиргородської міської ради.

При проведенні занять особливу увагу звернуто на діючі нормативно-правові акти з цивільного захисту, особливості функціонування ЄДС ЦЗ, територіальної підсистеми та її ланок, здійснення інших заходів цивільного захисту та проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Слухачами відпрацьовувались практичні завдання з організації проведення заходів з евакуації, які здійснюються районною та сільськими комісіями з питань евакуації, зокрема, порядку приведення відповідної комісії в режим функціонування у надзвичайній ситуації, постановки завдань членам комісії на виконання заходів на підставі уточнених розрахунків, організації практичної роботи груп комісій.

Викладач Кропивницьких територіальних
курсів ЦЗ та БЖД