На нараді в райдержадміністрації

10 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор провела апаратну нараду за участі окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів міністерств і відомств України у районі, в ході якої розглянуто ряд питань.

Розпочала нараду Людмила Анатоліївна з доручення керівникам щодо вжиття заходів протипожежної безпеки в підпорядкованих установах, а також проведення навчань з евакуації та організації дій в надзвичайних ситуаціях в закладах соціальної сфери. Актуальність даного питання пов’язана з трагічними подіями, що відбулись нещодавно в м. Одеса. Про заходи що заплановані в районі з питань протипожежної безпеки з закладах установах і організаціях з масовим перебуванням людей доповів головний інспектор Новомиргородського РВ УДСНС в області Сергій Федоровський.

Серед інших питань розглянутих на нараді – безпека харчування дітей в навчальних закладах. З даного приводу інформував начальник районного управління Держпродспоживслужби Володимир Савіцький. Протягом місяця буде проведена перевірка харчоблоків навчальних закладів з наступною їх паспортизацією. У разі виявлення недоліків вживатимуться заходи по їх усуненню.

Також розглядались питання готовності роботи після капітального ремонту відділення травматології і хірургії в РТМО «Новомиргородське», придбання рентген апарату для цього ж закладу, стану нарахування та виплат субсидій жителям району, підготовки до відзначення Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.