Протидія нелегальному обігу та роздрібній торгівлі пальним

14 січня 2020 року під головуванням першого заступника голови Новомиргородської районної державної адміністрації ЧОРНОМОР Людмили відбулось розширене засідання районної робочої групи з протидії нелегальному обігу пального у Новомиргородському районі. На засідання були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств, представники АЗС/АГЗС та органи місцевого самоврядування.

Під час засідання Людмила Чорномор проінформувала, що головним завданням робочої групи є ліквідація нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами в усіх їх проявах.

В ході засідання начальником Новомиргородської ДПС Новоукраїнського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області Світланою Чорною були надані роз’яснення щодо змін у податковому законодавстві та рекомендовано керівникам сільськогосподарських підприємств та власникам АЗС дотриму-ватись вимог законодавства у частині зберігання та оптово-роздрібної торгівлі нафтопродуктами.

Враховуючи зазначене вище, просимо всебічно сприяти правоохоронним та контролюючим органам у виявленні нелегальних АЗС.

Про факти ймовірної нелегальної торгівлі пальним інформувати за телефонами:

(05256) 4 15 85 – контактний телефон відділу економічного розвитку,торгівлі, інфраструктури, промисловості та цивільного захисту райдержадміністрації.

______________