На нараді в райдержадміністрації

21 січня перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор провела апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку наради Людмила Анатоліївна наголосила на підготовці матеріалів до чергової сесії районної ради, яка запланована на початок лютого. Далі розглянули питання легальної роботи АЗС району, паспортизації сміттєзвалищ, обстеження харчоблоків навчальних закладів району з піднятих питань доповіли відповідальні керівники. На території району відповідними органами не виявлено не легальних АЗС, але в той же час здійснюються перевірки існуючих АЗС та складів пального для діяльності їх виключно в правовому полі. Паспортизація сміттєзвалищ продовжується органи районної влади спільно з органами місцевого самоврядування вживають заходи для покращення екологічної ситуації. Перевірки харчоблоків в навчальних закладах проведено спільно з органами Держпродспоживслужби.

За результатами наради видано відповідне доручення та доведене до виконавців.