Алла Дворніченко – голова Новомиргородської районної державної адміністрації

31 січня відбулося офіційне представлення новопризначеної голови Новомиргородської райдержадміністрації Алли Дворніченко. В приміщенні райдержадміністрації керівникам установ, підприємств та організацій, депутатам місцевих рад та активу району Дворніченко Аллу Сергіївну представив голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Балонь. Очільник області, зачитавши відповідний Указ Президента України висловив, завдання які президент та уряд ставлять перед органами влади на місцях – створення робочих місць, залучення інвестицій, розвиток територій. Андрій Балонь привітав Аллу Дворніченко з призначенням на посаду і побажав плідної та ефективної роботи на благо жителів району.

Алла Дворніченко у своєму виступі подякувала за висловлену їй довіру та закликала до тісної співпраці керівників установ, підприємств, організацій району, депутатів усіх рівнів та громадськість району. Також новопризначена голова райдержадміністрації підкреслила що в своїй роботі приділятиме увагу кожній галузі соціально-економічного розвитку району   та відзначила свою готовність до роботи та реалізації поставлених завдань.