Про проведення засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат

В районній державній адміністрації 28 січня 2020 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні розглядалося питання про заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування суб’єктами господарювання району станом на 27 січня 2020 року. На засідання було запрошено 6 приватних підприємців, що мали заборгованість зі сплати ЄСВ станом на  27 січня 2020 року.

Під час обговорення питання порядку денного перший заступник голови Новомиргородської райдержадміністрації Людмила Чорномор наголосила на необхідності дотримання чинного законодавства України в частині сплати єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання незалежно від форми власності. Запропонувала членам комісії продовжити роботу в наступному році щодо недопущення виникнення заборгованості із заробітної плати та в напрямку зменшення заборгованості зі сплати ЄСВ в районі.

У ході засідання надано ряд доручень та прийняті рішення, спрямовані на активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників та своєчасності і повноти сплати ЄСВ. Боржникам рекомендовано вжити заходи для повного погашення заборгованості зі сплати ЄСВ і нарахованої пені та не допускати нарощення боргу.