Робоча поїздка до с. Оситняжка

05 лютого голова районної державної адміністрації Алла Дворніченко здійснила робочу поїздку до с. Оситняжка, де провела прийом громадян та ознайомилась з роботою соціальних установ території – Оситнязький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Оситнязьку лікарська амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

На особистому прийомі до голови райдержадміністрації звернулась місцева жителька з питанням про функціонування в селі поштового відділення, де зараз працює лише одна людина зі значним навантаженням. Алла Сергіївна зауважила, що аналогічні проблеми в малих поштових відділення зараз існують в межах всієї держави, районна державна адміністрація візьме на контроль дане питання та вживатиме заходів відповідно чинного законодавства.

Оситнязький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» голова райдержадміністрації Алла Дворніченко відвідала спільно з сільським головою Сергієм Горбатюком та депутатом районної ради Віктором Горовим. В навчальному закладі гості поспілкувались з учнівським та педагогічним колективами та адміністрацією закладу, в особі директора Олександра Куделі. Алла Дворніченко цікавилась умовами в яких начаються діти та проблемами які доводится вирішувати адміністрації закладу. Олександр Куделя відзначив, що заклад на достатньому рівні забезпечений матеріально-технічною базою, яка постійно поповнюється, в тому числі й з допомогою сільської ради та місцевих представників соціально-відповідального бізнесу. Температурний режим в закладі відповідає нормам, школа отоплюється сучасною котельнею.

В Оситнязькій лікарській амбулаторії голову райдержадміністрації зустрічала лікар Лариса Дяченко. Приміщення та оснащення амбулаторії відповідає вимогам, персонал готовий надавати необхідну медичну допомогу жителям території.

Підсумовуючи результати робочої поїздки, поспілкувавшись з жителями території Алла Дворніченко відзначила, що кінцевим результатом таких поїздок є бачення потреб та проблем усього району і подальше формування завдань органам влади, які будуть працювати над їх виконанням. Тому найближчим часом заплановано відвідати значну частину територій району для налагодження діалогу з органами місцевого самоврядування та жителями району.