Позашкілля Новомиргородщини

Голова райдержадміністрації Алла Дворніченко відвідала позашкільний навчальний заклад району – Новомиргородський районний центр дитячої та юнацької творчості, де поспілкувалась з директором закладу Тетяною Красюк, педагогами, а також оглянула роботи юних вихованців.

Тетяна Красюк розповіла про форми та методи роботи позашкільного закладу, інформувала стосовно участі робіт вихованців та самих вихованців в конкурсах різних рівнів в тому числі і міжнародних. Педагоги закладу долучають до гурткової роботи учнів навчальних закладів не лише з районного центру, а й окремих сіл району. Загалом юні вихованці мають можливість обрати для себе заняття, яке пропонується з переліку понад 50 гуртків на яких можна навчитись малювати, танцювати, шити, ліпити й багато чого іншого. За словами директора ЦДЮТ Тетяни Красюк головне завдання, що ставлять перед собою позашкільники відволікти дитину від негативного впливу вулиці та доучити до корисного, цікавого і прекрасного. Серед проблем з якими стикаються в закладі та які вирішують керівник відзначила зношеність системи опалення, що не дає змогу повноцінно обігрівати все приміщення Алла Дворніченко зауважила, що дане питання буде вивчено і приймуться відповідні рішення. Що стосується в цілому організації роботи позашкільного закладу голова райдержадміністрації подякувала за роботу яку проводять з дітьми педагоги та підкреслила постійну необхідність у залученні дітей до культурно-масових заходів, особливо національно-патріотичного виховання.