Про роботу робочу зустріч з директором територіального центру соціального обслуговування населення району

Сьогодні голова районної державної адміністрації Алла Дворніченко провела робочу зустріч з директором територіального центру соціального обслуговування населення району Тетяною Горячко, а також відвідала дану установу та ознайомилась з особливостями роботи центру.

Головним завданням соціальної установи є надання соціальних послуг особам, які в силу свого віку та відсутності поруч близьких і рідних людей не можуть самостійно вирішити свої побутові проблеми. Працівники центру надають послуги за місцем проживання, в минулому році такі послуги отримало 370 осіб, зараз на обліку перебуває 320 осіб, яких обслуговує 34 соціальних працівника. Вони регулярно відвідують своїх підопічних, допомагають в побуті, доставляють продукти та ліки, прибирають помешкання. Відділом організації адресної та грошової допомоги при територіальному центрі надається матеріальна допомога у вигляді забезпечення одягом, взуттям та продуктами. Минулого року така допомога була надана 1832 громадянам. Також центр надає послуги перукаря та швачки і є можливість скористуватись спортивними тренажерами.

Проблеми, які озвучила директор центру та над вирішенням яких зараз працюють в установі стосуються здійснення заходів з протипожежної безпеки та ремонт ганку перед центральним входом. Голова райдержадміністрації Алла Дворніченко наголосила на суворому дотримання правил протипожежної безпеки, а ряд інших піднятих проблем вирішуватимуться в робочому порядку. Також голова райдержадміністрації зазначила, важливу і відповідальну місію несуть працівники центру піклуючись про людей, що потребують не лише матеріальної допомоги, а й спілкування, уваги, затишної атмосфери та теплоти.