#НОВИНИ_ОДА

На Кіровоградщині визначили, які дороги місцевого значення відремонтують у 2020 році.
У рамках програми Президента України «Велике будівництво» цього року на Кіровоградщині планують відремонтувати 34 дороги місцевого значення. Також підлягають капітальному ремонту 11 штучних споруд. Ці об’єкти голова ОДА Андрій Балонь презентував Уряду.
На будівництво, ремонт та реконструкцію доріг місцевого значення Кіровоградщини в 2020 році виділено 715 млн. 413 тис. грн з Державного дорожнього фонду. Окрім того, 177,357 тис. грн залишку субвенції спрямують на дороги, ремонт яких не було закінчено в 2019 році. Серед них:

Новомиргородський район
С121318 Тишкiвка-Костянтинiвка (протяжність ремонту – 2,9 км)
«Ремонту також потребують дороги територіального значення. Зокрема напрям Т-12-12 Новомиргород-Велика Виска почали ремонтувати ще в 2009 році. Стан готовності об’єкту сягає 75 відсотків, проте залишилося 8 км, які потрібно закінчити. Ще одна дорога Т-02-07 Джулинка-Гайворон-Благовіщенське має протяжність 45 км. Вона з’єднує автошлях Київ-Одеса з м.Гайворон та Вінницькою областю. Сьогодні звернувся до Прем’єр-мінстра України Олексія Гончарука з пропозицією вирішити питання фінансування ремонту цих доріг», – відзначив Андрій Балонь.