УВАГА! В районі відбудеться конкурс на звання “Кращий роботодавець року”

З метою заохочення роботодавцiв до збільшення кількості працюючих, пiдвищення ефективностi виробництва та використання робочої сили, збереженя діючих та створення нових робочих місць, зменшення напруженості на ринку праці в районі буде проводитись конкурс на звання “Кращий роботодавець року”.

Участь у конкурсi можуть узяти великi, середнi та малi пiдприємства, установи, органiзацiї усiх форм власностi.

Конкурс проходить в три етапи:

– підготовчий – березень –травень 2020 року;

– відбірковий – червень – серпень 2020 року,

– заключний – вересень-жовтень 2020 року.

Нині розпочато пiдготовчий етап проведення конкурсу.

Переможцiв конкурсу визначать за номiнацiями серед суб’єктiв господарювання з середньооблiковою чисельнiстю працiвникiв:

– до 20 осiб;

– вiд 21 до 100 осiб;

– вiд 101 до 500 осiб;

– вiд 501 до 1000 осiб.

Переможцi районного конкурсу будуть нагороджені спецiальними дипломами та вiдзнаками районної державної адміністрації та представлені для участі у обласному конкурсі на звання “Кращий роботодавець року”.

Тож запрошуємо всіх керівників підприємств, установ та організацій району, а також фізичних осіб-підприємців взяти участь у конкурсі на присвоєння звання “Кращий роботодавець року”.

Детальніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитись звернувшись в управління соціального захисту населення Новомиргородської районної державної адміністрації за адресою:м. Новомиргород, вул. Євгена Присяжного, 23-а, відділ з питань праці та соціально-трудових відносин, тел.роб. 4 17 73,     4 14 85.

Начальник відділу з питань
праці, соціально-трудових відносин
та контролю за призначенням і виплати
пенсій управління соціального захисту