Робоча група в дії!

В Новомиргородському районі продовжується широка інформаційно-розяснювальна робота серед усіх категорій громадян щодо протидії розповсюдження та поширенню коронавірусу COVID 2019.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації та на виконання плану районних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, робоча група в складі спеціалістів райдержадміністрації та начальника районного управління ГУ Держпродспоживслужби в області Володимира Савіцького здійснили профілактичний рейд до суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на торгівельних об’єктах. В ході рейду представники робочої роз’яснили персоналу закладів про необхідність дотримання карантинних заходів та надали відповідні ілюстративні матеріали. Подібні заходи продовжаться протягом даного тижня для того щоб донести до усіх суб’єктів господарювання важливі норми і правила збереження здоров’я жителів району.