ПРО РОБОТУ УСТАНОВ РАЙОНУ В РЕЖИМІ КАРАНТИНУ

У зв’язку з оголошеним у державі карантином та з метою недопущення масового поширення коронавірусу частина державних установ та закладів району, що надають соціальні та інші види допомог і консультацій працюють в режимі дистанційного обслуговуванням громадян або ж обмежили режим відвідування. Інформуємо жителів району про умови надання послуг державними установами та закладами охорони здоров’я.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Працює в штатному режимі з обмеженням щодо одночасної кількості відвідувачів в установі. З питань що необхідно вирішити в УСЗН можна звернутись дистанційно   на електронну адресу управління inbox2@nmrda.kr-admin.gov.ua. Для подачі електронної заяви на допомогу при народженні дитини слід перейти за посиланням www.kmu.gov.ua/service/dopomoga-pri-narodzhenni. Також дистанційно можна подати заяву на оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги www.kmu.gov.ua/service/subsidiya.

Отримати інформацію спеціалістів управління можна за телефоном 4-17-73.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Отримати первинну медичну допомогу можна відвідавши Центр первинної медико-санітарної допомоги з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 18.00 години, в суботу та неділю прийом пацієнтів здійснює черговий лікар з 8.00 до 15.00 год. В медичному закладі запроваджено масковий режим, пацієнти і працівники в усіх структурних підрозділах переміщуються в масках. Проводяться посилені заходи дезінфікування та кварцування кабінетів. Прийом пацієнтів лікарями здійснюється у звичному режимі з можливістю попереднього запису на сайті https://patient.medcard24.net/ чи безпосередньо зателефонувавши своєму сімейному лікарю.

КНП «Новомиргородська районна лікарня»

Заклад надання медичної допомоги вторинного рівня працює в посилоному санітарному режимі.

У стаціонарах лікарні максимально обмежено відвідування хворих родичами та друзями. Обмежено планову госпіталізацію соматичних хворих. Обмежено проведення планових операцій. В консультативній поліклініці обмежено проходження профілактичних медичних оглядів, працівників різних спеціальностей та недопущення скупчення хворих більше ніж 10 осіб. Організовано проводиться вимірювання температури для усіх відвідувачів, включаючи персонал Виключено практику партнерських пологів, у разі крайньої необхідності допускається партнер до прийняття участі в пологах, після проведення медичного огляду, збору епіданамнезу, дистанційної термометрії. Заборонено планову госпіталізацію хворих всіх профілів (терапевтичного, неврологічного, педіатричного, хірургічного, травматологічного та гінекологічного профілів) до стаціонарних відділень.

Наголошуємо усім читачам та жителям району про сувору необхідність дотримання правил карантину та обмеження контактів з оточуючими. Закликаємо, відвідувати установи, медичні заклади та інші публічні місця у випадку лише крайньої необхідності. Прояв самовідповідальності кожного з нас зараз мінімізує в рази поширення та розповсюдження хвороби, убезпечивши та обмеживши себе зараз ми тим самим убезпечуємо своїх рідних і близьких. Україна і світ зіткнулися зараз з такою проблемою до вирішення якої може і має долучитись кожен – просто залишившись вдома.

Керівництво Новомиргородської

райдержадміністрації.