Про пошиття медичних масок

За ініціативи керівництва райдержадміністрації та фінансової підтримки представників соціально-відповідального бізнесу району одним з місцевих підприємців було організовано пошиття медичних масок. Сьогодні перша партія масок в кількості 200 штук була передана до служб, які мають в них нагальну потребу. По 50 масок отримали медики Новомиргородської районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, 40 працівники районного відділення поліції, 20 служби надзвичайних ситуацій, 10 районного управління Держпродспоживслужби, решта буде розповсюджена серед службовців установ району, що безпосередньо працюють з відвідувачами. Це лише перша партія масок що були пошиті та розповсюджені, планується й надалі проводити таку роботу та пошити 1000 масок. Слід відзначити, що дані маски є багаторазового користування, які можна після термічної обробки знову використовувати. Керівництво райдержадміністрації висловлює слова вдячності тим хто долучився до цієї справи, зробивши свій внесок в боротьбу за життя й здоров’я земляків.