На нараді в райдержадміністрації

01 квітня 2020 року під головуванням голови райдержадміністрації відбулося засідання районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня пов’язаної ії поширенням коронавірусної хвороби. За результатами даного засідання було прийнято ряд рішень з метою ефективної протидії поширенню конавірусної  хвороби. Вже сьогодні в приміщені поліклініки запроваджено розмежування потоків  людей з ознаками гострої респіраторної хвороби та таких у кого така симптоматика відсутня.  Люди з ознаками  на захворюваність користуються іншим входом до приміщення де відразу оглядаються лікарем. Продовжуються заходи з дезінфекції на території району . Контролюється режим самоізоляції осіб, що повернулись з країн уражених коронавірусом. Одним з пунктів рішення штабу, було чергове проведення рейду робочої групи комісії з питань контролю по запобіганню поширенню захворювань з метою перевірки міського ринку та торгівельних об’єктів в центрі міста.

Робочою групою в складі представників райдержадміністрації, Держпродспоживслужби, служби порятунку та поліції вже сьогодні був проведений рейд та визначені окремі порушення, що допускаються торговцями продуктів на міському ринку. Серед яких реалізація продуктів харчування в не запакованому вигляді, відсутність масок у продавців молочної продукції. За словами директора ринку Володимра Поповенка з реалізаторами проведена роз’яснювальна робота, а недотримання ними необхідних умов є необачністю самих продавців товарів.  Керівництво ринку та продавці товарів були проінформовані про необхідність суворого дотримання правил торгівлі під час надзвичайної ситуації та про наслідки, їх недотримання (позбавлення права реалізовувати продукцію, штрафи, закриття ринку).

Також було здійснено огляд продуктових магазинів в центральній частині міста, магазину насінево-посівного матеріалу та ветеринарної аптеки. Персонал цих закладів дотримується необхідних умов торгівлі. Також належним чином та відповідально організована робота «Нової пошти» – працівники та клієнти постійно в масках, контролюється кількість відвідувачів.

Робоча група продовжить відповідну роботу серед суб’єктів господарювання району, тому закликаємо усіх відповідально та належним чином ставитись до нинішніх вимог продажу товарів та надання послуг.