Алла Дворніченко: контролюємо і виконання тих проектів за які несемо відповідальність , в першу чергу, перед громадськістю району.

Новомиргородська районна державна адміністрація продовжує здійснювати заплановані заходи спрямовані на сталий розвиток району, відбувається це в режимі надзвичайної ситуації, в якому зараз працює вся держава, але необхідність реалізовувати плани з соціально-економічно та культурного розвитку району повинна залишатися в пріоритеті влади.

В районному будинку культури цього тижня облаштовували майбутній пункт теплопостачання – встановлено вікна, проведені роботи ззовні приміщення. Нагадаємо, в закладі планується влаштування електричної котельні, необхідна для цього документація наразі перебуває на погоджені у енергетиків.

Працівники Новомиргородського дорожньо-ремонтного підприємства філії «Олександрівський райавтодор». На цьому тижні проводили ямковий ремонт на ділянках доріг місцевого значення на С121317 Капітанівка – Оситняжка та С 121318 Тишківка – Костянитинівка. Роботи проводяться в межах виділено фінансування.

Голова райдержадміністрації Алла Двоніченко відмічає, що зараз основні зусилля усіх служб спрямовані на протидію розповсюдженню коронавірусу, але в той же час контролюємо і виконання тих проектів за які несемо відповідальність перед, в першу чергу, громадськістю району.