Управління соціального захисту населення Новомиргородської районної державної адміністрації надає інформацію мешканцям Новомиргородського району у яких закінчився термін отримання державних допомог

На період карантину державні соціальні допомоги будуть перепризначені автоматично, відповідно до Закону України від 30 березня 2020 року № 3275 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)”.

Строк виплати державних соціальних допомог буде подовжений управлінням з 01 квітня 2020 року по 31 травня 2020 року у попередньому розмірі.

Після закінчення строку карантину отримувачам державних допомог, яким було продовжено виплату без звернень необхідно буде звернутися до управління соціального захисту населення із заявою та необхідними підтверджуючими документами для здійснення перерахунку.

Продовження строку виплати буде здійснено по таким видам державної соціальної допомоги:

малозабезпеченим сімям;

на дітей одиноким матерям;

на дітей, над якими встановлено опіку та піклування;

особі, яка доглядає за хворою дитиною;

особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю і чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;

дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;

внутрішньо переміщеним особам на проживання;

особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

особам з інвалідністю та особам, які не мають права на пенсію.