В Новомиргородському районі перебувала заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Тетяна Волинець

20 травня  з робочою поїздкою та начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Володимир Таборанський.  Розпочався візит делегації обласних керівників з відвідування районної державної адміністрації, де була проведена робоча нарада  з головою райдержадміністрації Аллою Дворніченко та заступником голови райдержадміністрації Романом Савіцьким.  Керівництво райдержадміністрації інформували Тетяну Волинець та Володимира Таборанського про перспективи розвитку гуманітарних напрямків в роботі органів влади району, озвучили власне бачення у вирішенні різних проблем.  Також обговорили питання вирішення яких потребуватиме підтримки та сприяння облдержадміністрації та інших установ вищих рівнів державної влади. По закінченню робочої наради гості оглянули виставку картин місцевих художників, що розміщена в приміщенні райдержадміністрації. Після Тетяна Волинець та Володимир Таборанський спільно з районним керівництво здійснили робочі поїздки до Районного будинку культури, Дитячо-юнацької спортивної школи, КЗ «Новомиргородська спеціальна школа Кіровоградської обласної ради», Новомиргородської районної лікарні, Міжкільного навчально-виробничого комбінату, Златопільської гімназії.