Районний будинок культури відвідала заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Тетяна Волинець

Районний будинок культури – один з об’єктів, що також відвідала заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Тетяна Волинець в ході робочої поїздки до Новомиргородського району. Завідувач сектору культури, молоді та спорту Роман Рожко інформував, що зараз заклад перебуває на стадії завершення капітального ремонту фасаду приміщення, даху та системи опалення. Проведені роботи значно змінили естетичний вигляд будівлі, а також створили необхідні умови для проведення подальших робіт з ефективного опалення закладу. Голова райдержадміністрації Алла Дворніченко додала, що зараз вживаються заходи для встановлення електрокотельні, що буде опалювати будинок культури.  Питання про фінансування даного проєкту підготовлене та буде розглянуте на черговій сесії районної ради. Разом з цим очільниця району поділилась й планами на майбутнє про перспективи діяльності районного будинку культури, що почнуть реалізовуватись відразу коли установа повноцінно функціонуватиме. Тетяна Волинець відмітила, що можливості такого закладу дуже потужні для розвитку не лише  культурного середовища району.  Заступниця голови ОДА запропонувала ряд креативних ідей розвитку молодіжного руху, активізації громадянського суспільства, надання освітніх послуг, що можна реалізувати в стінах будинку культури.

Дитячо-юнацька спортивна школа – наступний об’єкт, що оглянула Тетяна Волинець. В.о. директора ДЮСШ Максим Коваленко розповів про діяльність спортивного навчального закладу, про успіхи й перемоги наших спортсменів на змаганнях різних рівнів. Тетяна Волинець звернула увагу, що розвиток фізичної культури та спорту це один з пріоритетів державної політики та інформувала про діяльність обласної влади в цьому напрямку, а також  озвучила ряд заходів до яких будуть долучатись і райони області.