Алла Дворніченко: Співпраця та партнерські стосунки на рівні районних державних адміністрацій мають на зміцнити та підтримати співпрацю між громадами

Одним з критеріїв та водночас каталізатором соціально-економічного розвитку району є злагоджена та ефективна співпраця з сусідніми територіями. Голова райдержадміністрації вже проводила робочі зустрічі з керівництвом сусіднього району Маловисківської райдержадміністрації, робота в цьому напрямку продовжується і сьогодні аналогічна зустріч відбулась з керівництвом Шполянського району, Черкаської області. Не зважаючи, що дана територія знаходиться в сусідній області економічні та соціальні зв’язки з шполянами у жителів Новомиргородщини дуже тісні. Налагоджена торгівля агропродовольчими товарами між жителями сусідніх районів, а також є приклади трудової міграції. Подальший розвиток вже складених взаємовідносин з сусідами та пошук нових ініціатив для співпраці – були головними питаннями для обговорення в ході зустрічі голови райдержадміністрації Алли Дворніченко разом з заступником голови райдержадміністрації Романом Савіцьким та голови Шполянської райдержадміністрації Наталії Коваль, що відбулась в Шполянській райдержадміністрації. Однією з ключових проблем, що ускладнюють динамічний розвиток взаємовідносин між територіями є стан автомобільної дороги Т-2401, що сполучає два районних центри. І хоча вирішення цієї проблеми не належить, в повному обсязі, до повноважень районних державних адміністрації алгоритм спільних дій було вибудовано. Вивчається можливість для залучення ресурсів, що дозволять організувати утримання дорожнього покриття даної дороги та проведення ямкового ремонту. Також керівники обговорили реалізацію державної політики в окремих галузях господарювання та управління на територіях поділилися досвідом з цих питань. Голова Шполянської райдержадміністрації Наталія Коваль поділилася досвідом та успіхами в роботі над залученням до розвитку території грантових програм.
Алла Дворніченко коментуючи результати робочої поїздки до м. Шпола відзначила, що жителі нашого району мають дуже тісні та усесторонні зв’язки з сусідами, навіть у порівнянні деяким сусідніми районами нашої області. Співпраця та партнерські стосунки на рівні районних державних адміністрацій мають на меті зміцнити та підтримати таку співпрацю між громадами та принести позитивний результат для усіх зацікавлених, – підсумувала Алла Дворніченко.