Новомиргородською районною лікарнею укладено договір з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення.

Згідно договору  НСЗУ  оплачує профільний пакет за надання медичних послуг стаціонарної медична допомога пацієнтам з коронавірусом COVID 2019. У квітні в Новомиргородській районній лікарні було проліковано два пацієнта з коронавірусом COVID 2019 до надання їм медичної допомоги було задіяні 36 медичних працівників. Згідно постанови Кабінету міністрів України від 23 березня 2020 року «Деякі питання оплати праці медичних та інших працівників, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» медичним працівникам, що задіяні на роботах з ліквідації коронавірусу COVID 2019 здійснюється додаткова заробітна плата.

Відповідно до укладеного договору усім працівникам, що були задіяні до надання допомоги пацієнтам з коронавірусом COVID 2019 виплачено відповідні доплати у розмірі 250% посадового окладу з урахуванням передбачених законодавством обов’язкових доплат і надбавок.

Також договір на отримання профільного пакету з надання медичної допомоги мобільними медичними бригадами, що створенні для реагування на коронавірус COVID 2019 з НСЗУ підписано й закладом надання первинної медичної допомоги району КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» наразі очікується надходження коштів.