Алла Дворніченко: Спільними зусиллями та в співпраці можна досягти багато позитивних змін на благо громади.

15 червня голова райдержадміністрації Алла Дворніченко здійснила робочу поїздку до с. Панчеве. Очільниця району продовжила практичне ознайомлення з проблемами та перспективами територій району, яке в березні довелося відтермінувати через запровадження карантину. Разом з сільським головою Володимиром Боськом Алла Дворніченко відвідала соціальні об’єкти району, де за стан справ відповідає районна та місцева влада.
Панчівська амбулаторія, що обслуговує жителів села та сусідніх населених пунктів забезпечена необхідним діагностичним та лабораторним обладнанням, автомобілем, укомплектована професійним медичним персоналом та працює під керівництвом молодого сімейного лікаря. Алла Дворніченко оглянула приміщення амбулаторії та поспілкувалась з її завідувачем Ярославою Свідерко. Можливості закладу дозволять надавати пацієнтам первинну медичну допомогу в повному обсязі. Серед проблем, що існують в амбулаторії це декілька питань, що в основному стосуються благоустрою території. Шляхи їх вирішення обговорили з сільським головою.
Дошкільний навчальний заклад, що діє у Панчевому зараз тут триває поточний ремонт. Після завершення робіт садочок готовий буде приймати вихованців, питання про роботу закладу в ході в період карантину прийматиме відповідна комісія.
Серед проблем Панчівської школи, які необхідно вирішувати робота котла для опалення школи. За словами працівників школи в період опалення періодично виникають перебої в його роботі, а це ставить під загрозу весь освітній процес в закладі. Алла Дворніченко відзначила, що до наступного опалювального періоду проблема буде вирішена. Варто відмітити роботу педагогів закладу зі створення шкільного музею присвяченого історії села і школи, педагогам та випускникам, краєзнавцям-літописцям села. У музеї зібрана значна збірка експонатів, яка демонструє наполегливу працю багатьох людей для збереження й популяризації історії рідного села.
Панчівський сільський клуб, що колись був одним з найсучасніших в області зараз, на жаль, не може функціонувати так як декілька десятиліть по тому. Разом з тим, працівниками культури Панчевого в міру можливостей підтримується культурний розвиток місцевого населення. Сучасні та інноваційні заходи організовують в сільській бібліотеці, залучаючи молодь та юнацтво до збереження традицій і водночас використовуючи сучасні технології, що можливо завдяки підключенню бібліотеки до Інтернету та наявності Wi-FI. До речі, Інтернет в бібліотеці підключено за сприяння сільського голови Володимира Боська.
Панчівський будинок інтернат для одиноких громадян похилого віку та інвалідів, дану установу також відвідала Алла Дворніченко. В закладі створені нормальні умови, для його мешканців. Звичайно є і певні проблеми, які частково вирішують працівники установи спільно з місцевою владою. Про проблеми, які будуть вирішуватись районною владою обговорили з керівництвом закладу, адже люди, які тут проживають потребують постійної підтримки і не можуть розраховувати та когось іншого крім органів влади та благодійників.
Підсумовуючи результати робочої поїздки до с. Панчеве Алла Дворніченко відзначила, що село має дуже потужній потенціал для розвитку, цьому сприяє і географічне положення, і чисельність населення, і ряд інших факторів. Постійний зв’язок районної влади та місцевого самоврядування території позитивно вплине на вирішення ряду існуючих проблем. Однією з яких, ще донедавна була відсутність якісного Інтернет зв’язку в селі. За сприяння райдержадміністрації в селі вже надаються такі послуги компанією «Шторм». Спільними зусиллями та в співпраці можна досягти багато позитивних змін на благо громади, – підкреслила Алла Дворніченко.