Відзначили медиків і фермерів району

Напередодні професійного свята працівники сфери охорони здоров’я району були запрошені до районного будинку культури на урочисті збори з нагоди Дня медичного працівника. Разом з ними також привітали фермерів нашого району, які вже завтра офіційно відзначатимуть своє професійне свято День фермера, який вперше відзначатиметься в цьому році згідно Указу Президента України, що був підписаний сьогодні.

На заході були присутні голова райдержадміністрації Алла Дворніченко та голова районної ради Сергій Совенко. Керівники району привітали працівників охорони здоров’я з професійним святом та наголосили на важливості їхньої роботи, особливо відзначивши їх професіоналізм і старання в боротьбі з поширенням COVID 2019 в районі. Також слова вітань та подяки прозвучали і для фермерів нашого району, які доклали значних зусиль для підтримки медиків у боротьбі з коронавірусом та постійно допомагають закладам охорони здоров’я. Голова благодійного фонду «Розвитку Новомиргородщини» Інна Ніколаєва також привітала присутніх в залі і вручила цінні подарунки головним лікарям первинної і вторинної ланок закладів охорони здоров’я Оксані Криворучко та Сергію Пойді. За ініціативи Алли Дворніченко  для потреб медиків фонд придбав тонометри та багатофункціональний екран. Також в залі своїх колег привітали їх керівники Оксана Криворучко і Сергій Пойда від імені райкому профспілки працівників закладів охорони здоров’я медиків привітав Андрій Матушек. Разом з цим, всі виступаючі висловили свої поздоровлення й фермерам району вітаючи їх з професійним завтрашнім святом. Кращим працівникам галузі охорони здоров’я вручили грамоти Кіровоградської обласної та Новомиргородської районної державних адміністрацій. Окремим керівникам сільгосппідприємств оголошено подяки. Під час урочистих зборів солісти районного будинку культури та аматори сільських клубів подарували запрошеним декілька музичних композицій, гумористичну сценку  та гарний настрій.