В районі побудують спортивний майданчик в рамках президентської програми

В рамках реалізації програми Президента України «Велике будівництво» в нашому районі на території Златопільської гімназії буде збудовано сучасний спортивний майданчик для учнів навчальних закладів та молоді.  Про це вже повідомлялося  на нашій сторінці, але через запровадження карантину всі заходи та роботи з реалізації даного проєкту були відтерміновані.  Станом на сьогодні вже виготовлено  проектно-кошторисну документацію та отримано позитивний експертний висновок. Вартість запланованих робіт складає 5 млн. грн. – 4,5 млн. кошти державного бюджету 500 тис. грн.. виділено з районного бюджету. Крім самого спортивного майданчика також заплановано провести благоустрій прилеглої території – асфальтне покриття під’їзного шляху,  озеленення території, влаштування освітлення.

Голова райдержадміністрації Алла Дворніченко відзначає  важливість такого об’єкту для дітей та молоді насамперед з метою популяризації здорового способу життя. Районна влада докладатиме максимальних зусиль для того  щоб проєкт президентської програми «Велике будівництво» в нашому районі реалізувався вчасно.