До Дня Конституції України

24-ту річницю прийняття Конституції України громадськість району відзначає в умовах карантину та продовження боротьби з поширенням COVID 2019. З цієї причини урочистих та масових заходів в районі не проводиться. Разом з цим, голова райдержадміністрації Алла Дворніченко привітала представників окремих трудових колективів з державним святом та вручила грамоти райдержадміністрації. Сьогодні в кабінеті очільниці району районні відзнаки отримали  представники районного управління Держпродспоживслужби, медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги та рятувальники 25-ої Державної пожежно-рятувальної частини.  Саме людям цих професій і зараз доводиться боротися з поширенням  небезпечної хвороби та постійно ризикувати власним здоров’ям заради безпеки інших. До речі пожежники-рятівники, що сьогодні були нагороджені весною цього року були залучені до гасіння лісових пожеж в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, де гідно і з честю виконали свій обов’язок. Алла Дворніченко щиро привітала усіх  з державним святом побажала професійних успіхів та досягнень  в ім’я української державності.

Для того щоб все ж таки створити атмосферу свята для мешканців та гостей міста на центральній площі до уваги громадськості представлені виставка робіт вихованців дитячої школи мистецтв, картини  місцевих художників,  є викладка літератури  присвячена історії конституційних процесів в Україні, діє фотозона.