Про проведення спільного засідання комісії та робочої групи

В районній державній адміністрації 08 липня 2020 року під головуванням заступника голови Новомиргородської районної державної адміністрації Савіцького Романа Миколайовича відбулося спільне засідання комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у Новомиргородському районі.

На засіданні розглядалися три питання, а саме:

1. Про роботу районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення щодо легалізації “тіньової” зайнятості в районі протягом червня 2020 року та виконання протокольних доручень, даних на попередньому засіданні групи.
  2. Про виплату заробітної плати суб’єктами господарювання району менше мінімального розміру у І кварталі 2020 року за формою 1ДФ (за інформацією ГУ ДПС України у Кіровоградській області.
  3. Про стан сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування суб’єктами господарювання району станом на 08 липня 2020 року та виконання протокольних доручень, даних на попередньому засіданні комісії.

Під час обговорення питань, які розглядалися на засіданні, заступник голови райдержадміністрації Роман Савіцький наголосив на необхідності постійного контролю за дотриманням чинного законодавства України суб’єктами господарювання району незалежно від форми власності і господарювання.

За підсумками засідання, були дані відповідні доручення членам робочої групи та комісії щодо подальшої роботи у поточному році спрямовані на підвищення ефективності роботи в напрямку легалізації “тіньової” зайнятості та погашення боргів з ЄСВ, в тому числі шляхом активного залучення до цієї роботи працівників поліції.

Зокрема, вирішили: продовжити проведення обстежень підприємств, співбесід з фізичними особами-підприємцями щодо недопущення порушення чинного законодавства України; проведення роз’яснювальної роботи через засоби масової інформації та соціальні мережі щодо наслідків “тіньової” зайнятості, обов’язків та відповідальності суб’єктів господарювання, які порушують чинне трудове та податкове законодавство.

Начальник відділу з питань праці
соціально - трудових відносин та контролю
за призначенням і виплати пенсій управління
соціального захисту населення